SIA “Stikla Serviss” Privātuma politika

SIA “Stikla Serviss” Privātuma politika

1. SIA “Stikla Serviss” (reģistrēts Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā, reģ.nr.40003509472, juridiskā adrese: Toma iela 4, Rīga, LV-1003, Latvija) (turpmāk – Stikla Serviss), ir Pārzinis, kas izpilda Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulas Nr.2016/679 prasības Latvijā.

Šī Privātuma politika izskaidro, kā Stikla Serviss apstrādā personas datus, kad tiek izmantoti mūsu pakalpojumi. Šī politika attiecas uz visa veida personas datu apstrādi, ko Stikla Serviss ievāc no mājas lapām, e-pastu sarakstes, aplikācijām, logrīkiem, anketām, līgumiem un citiem avotiem.

 

Personas datu ievākšana un izmantošana

2. Neatkarīgi no kuras valsts jūs piekļūstat Stikla Serviss pakalpojumiem, personas datu apstrādē tiek ievēroti Regulas noteikumi. Jūs esat informēti, ka Jūsu personas dati Latvijā var tikt apstrādāti arī uz šīs valsts likuma pamata.

3. SIA „ Stikla Serviss” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes www.e.stikla-serviss.lv paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.

4. Jūs esat informēts, ka lietojot interneta vietni www.e.stikla-serviss.lv, SIA „ Stikla Serviss” vai jebkura trešā persona, kas darbojas www.e.stikla-serviss.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:

4.1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu;

4.2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu;

4.3. www.e.stikla-serviss.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus;

4.4. IP adreses;

4.5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu www.e.stikla-serviss.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

 

Personas datu apstrādes mērķi un tiesiskie pamati

5.SIA “Stikla Serviss” apstrādā personas datus galvenokārt šādiem mērķiem:

 • Pakalpojumu un distances līguma, rēķinu sagatavošana, noslēgšana un izsūtīšana
 • Efektīvu uzņēmuma pārvaldības procesu nodrošināšana
 • Biznesa plānošanai un analītikai
 • Personāla atlase un vadība
 • Pieteikumu izskatīšanai un apstrādei
 • Jaunumu izsūtīšana

6. SIA “Stikla Serviss” apstrādā personas datus uz šādiem tiesiskajiem pamatiem:

 • Ar normatīvo aktu noteikta juridiskā pienākuma izpilde
 • Leģitīmās intereses nodrošināšanai
 • Līguma noslēgšanai vai izpildei
 • Datu subjekta piekrišana 

Personas datu glabāšanas ilgums

7. SIA “Stikla Serviss” glabā personas datus atbilstoši definētajiem personas datu apstrādes mērķiem un normatīvo aktu prasībām, kamēr pastāv vismaz viens no šiem kritērijiem:

 • kamēr ārējos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā SIA “Stikla Serviss” var realizēt savas leģitīmās intereses;
 • kamēr SIA “Stikla Serviss” pastāv juridisks pienākums datus glabāt saskaņā ar normatīvajiem aktiem;
 • kamēr ir spēkā datu subjekta piekrišana attiecīgai personas datu apstrādei, ja nepastāv cits datu apstrādes likumīgs pamats.


Sīkdatnes

8. Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs apmeklējat mūsu lapu. Katrā nākamajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai trešās puses vietni, kas atpazīst attiecīgo sīkdatni. Sīkdatnes tostarp ļauj vietnei atcerēties lietotāja izvēlētos iestatījumus nākamajās apmeklējuma reizēs, lai katru reizi tie nebūtu jānorāda no jauna. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai jūs personiski identificētu.

 


Vispārējie sīkdatņu lietošanas mērķi ir šādi

9. Tehniskās sīkdatnes ir izstrādātas lapas kvalitatīvai funkcionēšanai un lietotāju ērtībām, lai Jūs varētu pieslēgties savam kontam un mājaslapas darbība notiktu bez sarežģījumiem.
Funkcionālās sīkdatnes ir izstrādātas, lai padarītu lapas apmeklēšanu lietotājiem ērtāku – piemēram, atceroties Jums vēlamo lapas valodu, interesējošos pakalpojumus vai preces un citas lietas, kas padara lapas lietošanu ātrāku un ilgtermiņā ērtāku.
Analītiskās sīkdatnes ir izstrādātas, lai mēs gūtu priekšstatu par savu apmeklētāju aktivitātēm mūsu lapā, kas ļauj mums uzzināt vietnes plusus un mīnusus, kā arī to, ko nepieciešams mainīt lapas saturā vai tehniskajos risinājumos.
Analītiskās sīkdatnes ļauj ievākt informāciju par Jūsu izmantoto interneta pārlūku, klikšķu skaitu lapā, lapu, no kuras esat pārnācis uz mūsu lapu, ievadītos atslēgas vārdus un datumu un laiku, kad tas veikts. Iegūtā informācija ir pilnīgi anonīma un netiek saistīta ar konkrētu cilvēku. Informācija tiek izmantota tirgus izpētei, lapas uzlabošanai, kampaņu plānošanai un lietotāju rīcības analizēšanai.
Reklāmas sīkdatnes ir izstrādātas, lai Jūs saņemtu personalizētas reklāmas mūsu lapā un citās vietnēs. Reklāmas jeb komerciālās sīkdatnes nodrošina to, ka Jūs interneta vidē saņemat piedāvājumus, kas ir balstīti uz Jūsu interesēm un veiktajām aktivitātēm.

 

 


Trešo personu sīkdatnes

13. SIA “Stikla Serviss” mājas lapā var būt trešo personu sīkdatnes, it īpaši, Google Analytics. Google Analytics rīku nodrošina Google Inc. (ASV uzņēmums), kuram ir piekļuve šī rīka vāktajiem statistikas datiem.


Sīkdatņu kontrole

14Ja vēlaties izdzēst visus datorā jau saglabātos sīkdatnes vai pārtraukt sīkdatnes, kuri seko jūsu darbības veidiem lapā, jūs to varat izdarīt, dzēšot esošās sīkdatnes un / vai mainot pārlūkprogrammas konfidencialitātes iestatījumus, lai bloķētu sīkdatnes (process, kā tas tiek darīts, atšķiras no pārlūka uz pārlūku)

Ja vēlaties saņemt vairāk informācijas par to, kā to izdarīt, apmeklējiet lapu www.allaboutcookies.org.

15. Iegūtos datus izmanto mūsu mājaslapas uzturētājs un Google, kas iegūst anonīmus datus un tie netiek sasaistīti ne ar konkrētu personu, ne ar konkrētu IP adresi. Google Analytics datu drošību apliecina ISO 27001 sertifikāts un ASV un ES privātuma vairoga regulējums. Sīkāk par to var lasīt šeit: https://support.google.com/analytics/topic/2919631

Personas datu saņēmēji

16. Likumā noteiktos gadījumos SIA “Stikla Serviss” var nodot informāciju trešajām personām. Tāpat SIA “Stikla Serviss” var izmantot ārpakalpojumus, lai nodrošinātu efektīvāku savu funkciju veikšanu.

17. SIA „ Stikla Serviss” interneta vietnē www.e.stikla-serviss.lv apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. Dati kas ļautu identificēt personau, šajā proecesā netiek atklāti un netiek nodoti trešajām personām.

18. Personas dati netiek nodoti uz trešajām valstīm.


Piekļuve saviem personas datiem un citas datu subjekta tiesības

19. Lai saņemtu informāciju par personas datiem, kurus SIA “Stikla Serviss” par Jums apstrādā, Jums ir jāiesniedz iesniegums:

rakstveidā, iesniedzot SIA “Stikla Serviss” birojā Rīgā, Toma ielā 4, LV-1003, uzrādot personu apliecinošu dokumentu;

20. Datu subjektam ir tiesības pieprasīt personas datu dzēšanu, personas datu apstrādes ierobežošanu, iebilst pret personas datu apstrādi, lūgt personas datu labošanu atbilstoši Regulas noteikumiem.

21. SIA “Stikla Serviss” veic saziņu ar datu subjektu, izmantojot datu subjekta norādīto kontaktinformāciju (telefona numuru, e-pasta adresi, adresi).

22. Ja Jums šķiet, ka Jūsu tiesības uz personas datu aizsardzību ir pārkāptas, Jūs varat iesniegt sūdzību personas datu uzraudzības iestādei.


Tiesības atsaukt piekrišanu

23. Ja personas datu apstrāde ir uzsākta un notiek saskaņā ar datu subjekta piekrišanu, datu subjektam ir tiesības to atsaukt, sūtot atsaukumu uz epastu: info@stikla-serviss.lv

24. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā. Atsaucot piekrišanu, nevar tikt pārtraukta datu apstrāde, kuru veic, pamatojoties uz citiem tiesiskajiem pamatiem.

25. Lietotājam ir tiesības dzēst savu profilu, par to atsūtot pieprasījumu uz epastu: Stikla Serviss info@stikla-serviss.lv. Šādā gadījumā pieprasījums tiek pieņemts tikai, ja tas nosūtīts no tā paša epasta, uz kuru reģistrēts lietotāja profils


Izmaiņas Privātuma politikā

26. SIA “Stikla Serviss” ir tiesības jebkurā brīdī izdarīt izmaiņas, kuras tiek publicētas interneta vietnē www.e.stikla-serviss.lv.