Kā nopirkt?

KĀ ES VARU PASŪTĪT PRECES WWW.E.STIKLA-SERVISS.LV?

1) MĀJAS LAPA - ērtākais, ātrākais un drošākais veids pasūtījuma veikšanai:

 • PASŪTĪŠANA - ielieciet izvēlēto preci/es grozā (Ielikt grozā), grozā spiediet 'Tālāk' un ievadiet kontaktinformāciju un piegādes adresi/laiku, spiediet 'Tālāk' un izvēlaties apmaksas veidu. Apstipriniet pasūtījumu un gaidiet mūsu klientu speciālista zvanu (sīkāks soli pa solim apraksts pasūtījuma procesam - zemāk);
 • APSTIPRINĀŠANA - pasūtījuma statusam Jūs varat sekot epastā - Jūs saņemsiet no mums gan pasūtījuma apstiprinājumu, gan apstrādes, gan izsūtīšanas (pārskaitījuma gadījumā arī apmaksas saņemšanas) statusa izmaiņas;
 • SAŅEMŠANA - prece tiks piegādāta 1-3 darba dienu laikā atkarībā no Jūsu izvēlētā piegādes un apmaksas veida.

2) EPASTS - sūtiet savu pieprasījumu uz epastu vai skype un mūsu klientu apkalpošanas speciālists apstrādās Jūsu pasūtījumu*
3) TELEFONS - zvaniet mums uz 67472933 vai 20010062 un mēs pieņemsim Jūsu pasūtījumu**

*, ** Lai nerastos pārpratumi par kontaktinformāciju vai piegādes un apmaksas veidiem, rekomendējam pasūtījumu noformēt mājas lapā.

APMAKSAS VEIDI:

1) SKAIDRA NAUDA - Jūs varat norēķināties skaidrā naudā gan saņemot preci ofisā, gan norādītajā piegādes adresē (gan Rīgā, gan ārpus Rīgas);
2) PĀRSKAITĪJUMS - Jūs varat veikt pārskaitījumu gan kā fiziska, gan juridiska persona;
3) NORĒĶINU KARTE - Jūs varat veikt maksājumu ar norēķinu karti gan tiešsaistē (Online), gan veicot norēķinu ar karti, saņemot preci Stikla Serviss birojā, Rīgā, Toma ielā 4, LV-1003

 • Ar norēķinu karti iespējams veikt maksājumu gan fiziskai, gan juridiskai personai;
 • Maksājums iespējams ar jebkura veida norēķinu karti (VISA, MasterCard, AmericanExpress u.c.)
 • Tiešsaistes (Online) norēķins ar karti - apmakse tiek veikta, ievadot kartes datus online. Tiklīdz banka apstiprina maksājumu, summa tiek rezervēta uz kartes un pasūtījums automātiski tiek nodots izpildei.

Kā veikt pasūtījumu mājaslapā - soli pa solim:

 • Jums nav obligāti jāreģistrējas, lai veiktu pirkumu www.e.stikla-serviss.lv, taču reģistrētiem lietotājiem ir virkne priekšrocību, piemēram, - nav atkārtoti jāvada dati, iepērkoties nākamreiz; Jūs būsiet informēts par jaunākajām www.e.stikla-serviss.lv akcijām un atlaidēm; Jums būs pieejama pirkumu vēsture u.c. ērtas un noderīgas lietas, kas iepirkšanos www.e.stikla-serviss.lv padarīs vēl ērtāku!
 • Lai izdarītu pasūtījumu, Jums jāaizpilda pirkuma veidlapa – izvēloties preci, kuru vēlaties iegādāties, spiediet uz pogas "Ielikt grozā". Jūs varat ielikt preci grozā gan atverot preci, gan uzreiz spiežot uz pogas "Ielikt grozā" preču katalogā. Ja esat ielicis preci grozā, neatverot preces aprakstu, parādīsies poga "Uz grozu"un spiežot uz tās, Jūs nonāksiet pie pasūtījuma noformēšanas. Ja vēlaties turpināt iepirkties, spiediet uz pogas "Turpināt iepirkties", bet , ja vēlaties noformēt pirkumu, spiediet uz pogas "Tālāk". 
 • Ja vēlaties iegādāties vairākas preces vienības, Jūs varat ierakstīt vēlamo preču skaitu ailītē "Daudzums" un nospiest "Saglabāt", lai saglabātu izmaiņas. Tāpat varat mainīt preces vienības daudzumu ar pogām "+" un "-", pēc tam nospiežot "Saglabāt".
 • Uz grozu varat nokļūt arī nospiežot augšējā labajā stūrī uz preču groza. Ja Grozā ir preces, tas būs iezīmēts sarkanā krāsā.
 • Nākamajā noformēšanas solī Jums jānorāda informācija par saņēmēju, piegādes veidu un vietu, kā arī vēlamo piegādes datumu. Kad tas izdarīts, spiediet pogu "Tālāk".
 • Izvēlieties apmaksas veidu, nospiežot uz attiecīgās ikonas. Ja būs nepieciešami papildus dati, piemēram, līzingam, lūdzu, aizpildiet visus prasītos laukus. Kad viss aizpildīts, spiediet pogu "Tālāk".
 • Uz norādīto e-pastu Jūs saņemsiet apstiprinājumu par pasūtījuma pieņemšanu, un tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu veikala pārstāvis, lai noprecizētu pasūtījuma detaļas.
 • Uz norādīto e-pastu Jūs saņemsiet apstiprinājumu par pasūtījuma pieņemšanu, un tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu veikala pārstāvis, lai noprecizētu pasūtījuma detaļas.

Mēs saprotam, ka laiks ir nauda, tāpēc preču piegādes tiek veiktas maksimāli īsā laikā pēc pasūtījuma veikšanas – par to gādā www.e.stikla-serviss.lv kurjerdienests sadarbībā ar kurjerdienestu Omniva! Ja prece atrodas noliktavā, Jūs to saņemsiet visīsākajā laikā!